Personel Seçme Yerleştirme

Türkiye’nin önde gelen firmalarına nitelikli insan kaynağı ihtiyacını yaratıcı yaklaşımlar kullanarak sunmayı hedefliyoruz. Kurum ve yönetim kültürüne uygun, pozisyon için en doğru yeteneği iş ortaklarımıza sunmak için çalışıyoruz.

Headhunting

Headhunting

Firmanız için fark yaratacak ve rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi sağlayacak sektörün önemli oyuncularını, sektör dinamiklerini derinlemesine inceleyerek, firmanıza özel rakip analizleri yaparak ve aranan özellikleri çok boyutlu değerlendirerek hedef odaklı temin ediyoruz.

Executive

Executive Mülakat

Firmanızın vizyonuna değer katacak ve stratejilerine yön verecek yetenekte orta ve üst düzey yönetici taleplerinizde, firmanızın ihtiyaçlarını doğru anlayarak, yönetsel bakış açınızı özümseyerek ve klasik yöntemlerin dışına çıkarak size özel hizmet sunuyoruz.

Yetkinlik

Yetkinlik Bazlı Mülakat

Firmanızın iş yapış modellerine ve kurum yetkinliklerine göre her pozisyonda aranan davranışsal göstergeleri tespit ediyor, davranışları derinlemesine irdeliyor ve bu bakış açısı ile aranan yetkinlikteki adayları firmanıza kazandırıyoruz.

Teknik

Teknik Mülakat

BT alanına özel ihtiyaç duyduğunuz IT profesyonellerini uzmanlıklarına göre teknik yetkinliklerini tespit ediyor, seviyelerine göre derinlemesine analiz ediyoruz.

En hızlı ve etkili çözümler HR Thema’da


Seçme ve Yerleştirme Hizmeti ile İnsan Kaynağı ihtiyaçlarınıza
en hızlı ve en etkili çözümleri sunmayı hedefliyoruz.


  • Alanında 20 yıllık iş tecrübemiz ile değişen ve gelişen iş dünyasının taleplerini doğru anlıyoruz,

  • Türkiye’nin 730+ seçkin firması ile çalışmanın getirdiği geniş bir iletişim ağına sahibiz.

  • 25 kişilik uzman işe alım ekibimiz ile ise size özel proje ekipleri kuruyoruz ve hızlı çözüm üretiyoruz.

  • Yıllık 1.000+ orta ve üst düzey nitelikli işe yerleştirme, 14.500+ mülakat, 220.000+ CV taraması gerçekleştiriyoruz.

  • Teknik uzmanlık gerektiren pozisyonlar için adaylar, bu uzmanlığa sahip danışmanlarımız tarafından değerlendirilmektedir.

  • Tüm değerlendirme süreçleri zaman içerisinde tamamlanmış, tüm pozisyonlar için sunulmaya hazır zengin aday havuzuna sahibiz.

  • Türkiye’nin 3 büyük ilindeki (İstanbul, Ankara, İzmir) bölge ofislerimiz ile yerinde hizmet üretebiliyoruz

Dönemsel Kaynak Sağlama Sürecimiz
Kurum iklimini, çalışma kültürünü ve pozisyon için aranan özellikleri proje ekiplerimiz ile birlikte analiz ettikten sonra ihtiyacı tespit edip profil tanımını netleştiriyoruz.


Hazırlanan ihtiyaç analiz dokümanı kapsamında, pozisyonda aranan yetkinliklere göre öncelikle kendi nitelikli veri tabanımızı ve tüm mecraları kullanarak aday taramasını tamamlıyor ve uzun liste oluşturuyoruz.


Size en uygun yeteneklerin analiz raporunu paylaşır ve tüm mülakat sürecinizi yönetiriz. Birlikte çalışmaya karar verdiğiniz adaya teklifinizi sunar, işe giriş adımları için firmanıza yönlendiririz.


Size en uygun yeteneklerin analiz raporunu paylaşır ve tüm mülakat sürecinizi yönetiriz. Birlikte çalışmaya karar verdiğiniz adaya teklifinizi sunar, işe giriş adımları için firmanıza yönlendiririz

HrThema, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

HrThema Türkiye GAN Küresel İşbaşında
Eğitim Ağı üyesidir.