Bordrolama

IK fonksiyonlarına süreçsel yaklaşımımız ve analitik bakış açımız ile hızla değişen mevzuat ve iş yasalarını takip edip, firmanız için zaman kaybı haline gelen bürokratik işlemlerin ve prosedürlerin takibini gerçekleştirerek asıl işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Teknik Bordrolama

Teknik Bordrolama

İnsan Kaynakları, Hukuk ve Muhasebe disiplinlerinin ortaklaşa yürüttüğü Bordrolama faliyetlerinde uçtan uca ve bütünleşik hizmet sunuyoruz. 3 ayrı disiplini biraraya getirerek merkezi olarak yürüttüğümüz süreçlerde tüm operasyonel ve idari işleri size özel atanan uzmanlarımız ile sunuyoruz.

Bulundurma

Bulundurma

Proje bazlı çalıs¸malarınızda personel sayınız artmadan, turnover rate oranınız gereksiz yükselmeden, personel özlük süreçleriyle zaman yitirmeden ihtiyacınız olan çok sayıda personelin özlük işlemlerini sizin adınıza kendi bordromuzda yerine getiriyoruz.

Yasal prosedür ve mevzuat takibinde güvenilir adres


HR Thema olarak, Bordolama Hizmeti ile yasal prosedür ve güncel resmi uygulamaları
yakından takip ederek ana faaliyet konunuza odaklanmanızı ve sabit giderlerinizi değişken
giderlere dönüştürerek, ana iş alanlarınıza fon yaratabilmenizi hedefliyoruz.


  • Alanında 20 yıllık iş tecrübemiz ile değişen ve gelişen iş dünyasının taleplerini doğru anlıyoruz,

  • 25 kişilik uzman işe alım ekibimiz ile ise size özel proje ekipleri kuruyoruz ve hızlı çözüm üretiyoruz,

  • Yıllık 1.000+ orta ve üst düzey nitelikli işe yerleştirme, 14.500+ mülakat, 220.000+ CV taraması gerçekleştiriyoruz,

  • Türkiye’nin en seçkin 120+ şirketinde, 450+ BT profesyonelimizi müşteri yerinde görevlendiriyoruz.

  • BT ekosistemimiz içinde bulundurduğumuz 600+ danışmanımız ile projelerinize kaynak sağlamada efektif çözümler sunmaktayız.

  • BT’de sahip olduğumuz altyapı ve yazılım alanında dikey uzmanlıklarda 300+ teknoloji başlığında uzman kadrolarımız ile çözüm sunmaktayız.

  • Müşteri projelerinde görev alan çalışanlarımıza yerinde İK Hizmetleri sunan 11 Yetenek Yöneticisi ile çalışan bağlılığını arttırmak amacıyla yıllık 2.000+ birebir görüşme yapılmaktadır.

  • Çalışan bağlılığını arttırmak amacıyla sahadan gelen tüm talepleri ServiceNow ITSM yazılımı üzerinden takip ederek ortalama 1 gün içerisinde çözüm üretiyor ve %95 oranında memnuniyet sağlıyoruz.

HR Analitik Sürecimiz
Bordrosu yapılacak personelin organizasyonel özelliklerini, ücret paketini ve sağlanacak yan hakların detaylarını inceliyoruz ve ön bilgi formu ile tüm bordro bileşenlerini oluşturuyoruz.


Firmanıza özel atanan bordro uzmanı tarafından HR Thema HCM sisteminde firmanız adına yeni bir kayıt oluşturduktan sonra gerekli evrakları topluyor ve resmi giriş sürecini tamamlıyoruz.


Her çalışan için aylık çalışma sürelerine bağlı olarak tüm yasal izinler ve resmi bildirimler ışığında puantaj kaydı oluşturuyoruz. Onayınıza istinaden resmi hizmet bildirimlerini tamamlıyoruz.


Her ay düzenli olarak personele ilişkin; personel maliyet, giriş – çıkış, izin kullanımı gibi detayları ve bunun yanında devlete yapılan resmi ödemeleri gösteren faaliyet raporunu sunuyoruz.

HrThema, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

HrThema Türkiye GAN Küresel İşbaşında
Eğitim Ağı üyesidir.