Hakkımızda

HR Thema, bir Bilge Adam Bilişim Grubu iştirak şirketi olarak köklerini teknolojiden alan ve yüzünü İK disiplinine çevirmiş yenilikçi ve çevik çözümler sunan 20 yıllık bir İK Danışmanlık şirketidir.

Teknolojinin hızla geliştiği ve her alanda dijitalleşme sürecinin yaşandığı günümüzde değişmeyen tek unsurun “İNSAN” olduğu ve insanın artık kaynak değil kıymet olduğu gerçeği ile yüzleşiyoruz. Çağımızın en büyük savaşları yetenek üzerinden yapılırken profili doğru okuyan ve kurumsal

dokusuna dair içgörüsü yüksek firmalar bu arenadaki rekabet gücünü arttırıyor. İnsan Kaynaklarının odağına oturan yeteneği “Bulmak” ve “Tutmak” ana ekseninde yeni araçların ve akıllı yöntemlerin gelişimi İK’ların bu yaşam döngüsündeki ihtiyaçlarını doğru anlamaktan geçiyor.

En değerli
yatırım
insan

IK’da
çevik
yaklaşımlar

HR Thema, bir Bilge Adam Bilişim Grubu iştirak şirketi olarak köklerini teknolojiden alan ve yüzünü İK disiplinine çevirmiş yenilikçi ve çevik çözümler sunan 20 yıllık bir İK Danışmanlık şirketidir. Uçtan uca hizmet üretirken her adımda alanında uzman kadrolar ve hizmetin bütününde yer alan disiplinler ile yakın

temasta çalışmaktadır. Kadrosunda yer alan insan kaynağı uzmanlarından sosyologlara, psikologlara, teknoloji uzmanlarından hukuk danışmanları ve mali uzmanlara kadar büyük bir ekiple interdisipliner bakış açısıyla hizmet sunan HR Thema, aynı zamanda süreci uçtan uca yazılım araçları ile yönetip stratejik raporlar sunmaktadır.

HR Thema

  • Teknik Derinlik değerlendirmesi için 45+ teknoloji başlığı altında 3 seviyede 3.000+ soru hazırlanmıştır.

  • Dönemsel kaynak ihtiyaçlarında, doğru insanı bulma, geliştirme, motive etme, tutundurma ve zamanı geldiğinde kurumdan geri çekme gibi süreçleri bilimsel bir yaklaşım ile ele alır ve yönetir.

  • Bilgi güvenliğine önem verir ve tüm verileri bulutta çalışan ERP üzerinde tutarak esnek raporlama modelleri sunar.

  • İş hukuku ve SGK uygulamalarında uzman kadrosu ve dışarıdan aldığı danışmanlık hizmeti ile kapsamlı ve profesyonel yaklaşım sergiler.

  • %100 yasalara ve mevzuata uyumlu çalışır ve devlet teşviklerini yakından takip ederek müşterilerini bilgilendirir.

  • HR Analitiğini kullanarak veri kaynağının kalitesi, tüm kullanıcılara stratejik olarak bilginin doğru sağlanması ve ilişkilendirilmesiyle karar alma süreçlerini optimize eder.

  • Alanında uzman işe alım ekibi ile firmalara özel proje ekipleri kurar ve kurum dokusunu, pozisyonun gerekliliklerini anlamak için derinlemesine analiz ederek ihtiyaç duyduğunuz insan kaynağını sağlar.

  • Profil Analizi ile kurum ve çalışanların yetkinlik haritasını çıkarmayı hedefler, departman içi ve departmanlar arası davranış haritalarını çıkartarak kuruma stratejik yönetim raporu sunar.

  • Yetenek yönetimi alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır, bu alanda uçtan uca çözüm sağlayan HCM ürününe sahiptir.

En Tecrübeli Genç!

HR Thema genç firmaların enerjisi ve dinamizmi, tecrübeli firmaların olgunluğu ve güvenilirliğini bir arada sunar. Yirmi yıllık tecrübenin üzerine inşa edilmiş yeni nesil İK uygulamalarına adapte olmuş çözüm ve hizmetlerle HR Thema: En tecrübeli genç!

İnsan Mühendisliği!

HR Thema, işinizi daha kolay yapmanız, işinizde verimliliği arttırmanız ve darboğazları gidermeniz için gereken yeni nesil fikirleri sizinle beraber ortaya çıkarır, olgunlaştırır ve fikirlerinizi çözüme dönüştürmek için gereken nitelikli insan kaynağını mühendislik yaklaşımı ile analiz eder ve size kazandırır.

Çevik ve Güvenlilir!

HR Thema, hizmet üretir ve çözüm geliştirirken çevik metodolojileri benimser, sunulan hizmetine ve geliştirilen çözümün işinize faydalarını hızlı şekilde deneyimlemenizi sağlar. Çevikliğin katma değerlerini sağlarken tecrübesiyle hata oranını en aza indirerek güvenilir sonuçlar sunar.

HrThema, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

HrThema Türkiye GAN Küresel İşbaşında
Eğitim Ağı üyesidir.