Ajans Hizmetleri

HR Thema, müşterilerinin talep ettiği marka, ürün ya da hizmetin ajans odaklı pazarlama ihtiyaçlarını karşılar. Bu kapsamda, pazarlama ihtiyaç analizi, ilgili ürünlerin ve çözümün tasarlanması, sahada uygulanması, takibi ve raporlaması da yapılmaktadır.

Etkinlik

Etkinlik ve Organizasyon Yönetimi

Müşterilerimizin, kendi veya iş ortakları ile gerçekleştirecekleri etkinliklerin ihtiyaç analizi, tasarımı ve yönetimi sağlanmaktadır.

İnteraktif

İnteraktif Tasarımlar

Müşterilerimizin, çevrimiçi mecralardaki ihtiyaçlarının belirlenip, planlama yapılması ve bu planlamaya göre web tasarımı, mobil web tasarımı ve animasyon geliştirilmesi yapılmaktadır.

Promosyon

Promosyon Tasarım ve Üretimi

Müşterilerimizin, kendi firma çalışanları veya satış ve pazarlama aktivitelerini desteklemek amaçlı promosyon ürünlerinin tasarımı ve üretimi sağlanmaktadır..

Tanıtım

Tanıtım ve Konsept Çalışmaları

Müşterilerimizin, sahada satış ve pazarlama kampanyalarında uygulamak istedikleri görsel ve tanıtıcı materyallerin tasarımı, üretimi ve uygulanması hedeflemektedir.

Etkinlik, tasarım, promosyon çalışmalarında hızlı ve etkili çözümler


HR Thema olarak, Ajans hizmetleri kapsamında gibi ihtiyaçlarınızda en
hızlı ve en etkili çözümleri sunmayı hedefliyoruz.


  • Türkiye’nin 730+ seçkin firması ile çalışmanın getirdiği tecrübe ile sektör dinamiklerine sahibiz.

  • Satış ve pazarlama projelerinin içeriğine göre her alanda uzmanlaşmış, planlı ve hızlı çözüm üreten ekiplere sahibiz.

  • Sektör dinamiklerini yakından takip edip yaratıcı fikirler geliştirerek firmalara en iyi hizmeti sunmaktayız.

  • Uzman ekiplerimizin sektörün dinamiklerine göre geliştirdiği alternatif çözümler ile farklılaşmaktayız.

  • Distribütör, Bayi, Kanal ve Satış Toplantıları, Yurtiçi & Yurtdışı Etkinlik Planlama, Yeni Ürün Proje Lansmanları yapmaktayız.

  • Distribütör, Bayi, Kanal ve Satış Toplantıları, Yurtiçi & Yurtdışı Etkinlik Planlama, Yeni Ürün Proje Lansmanları yapmaktayız.

  • Markanız ile ilgili her konuyu yöneten, stratejik araştırmalar yapıp pazarlama dinamiklerini belirleyen ve süreç optimizasyon hizmetleri sunmaktayız.

  • Türkiye’nin 3 büyük ilindeki (İstanbul, Ankara, İzmir) bölge ofislerimiz ile yerinde hizmet üretmekteyiz. Ayrıca New York’taki ofisimiz ile yurtdışında da hizmetler vermekteyiz.

Personel Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz
Kurumun ihtiyaç analizini çıkarıyoruz, proje planını birlikte oluşturuyoruz, başarı kriterlerini ve raporlama türlerine karar veriyoruz.


Kurumun hizmet alacağı alanda sahadan ve sosyal medya araçlarından bilgi topluyoruz. Toplanan bu bilgileri firmadaki karar vericiler ile paylaşıp optimize bir çözüm üretilmesini sağlıyoruz.


Verilecek hizmetin türünü, süresini ve iletişim kanallarını belirliyoruz. Ayrıca, kullanılacak materyalleri seçerek, etki- sonuç rapor türlerini belirliyoruz.


Belirlenen etki-sonuç rapor çıktıları firma ile paylaşılır. Belirlenen başarı kriterleri üzerinden uzman yorumları ile birlikte geçilir.

HrThema, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

HrThema Türkiye GAN Küresel İşbaşında
Eğitim Ağı üyesidir.