Dönemsel Kaynak Sağlama

HR Thema olarak kurumların zaman içinde projelerinin büyümesi, projelerinin artması, dönemsel headcount sıkıntısı ve teknoloji farklılığının oluşması nedeniyle ihtiyaç duydukları kaynakları belirli süreliğine sağlıyoruz.

Dönemsel BT Kaynağı Sağlama

Dönemsel BT
Kaynağı Sağlama

HR Thema, bilişim teknolojilerinde sahip olduğu yetkinlikleri insan kaynakları yetkinlikleri ile birleştirerek alanında tek BT danışmanı sağlayan lider firmadır. Ekosisteminde bulunan kaynakların yanı sıra sahip olduğu veritabanı ile de ihtiyaçlara hızlı cevap üretmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının analizinden teknik birimlerin ve İK mülakatlarına kadar her aşamada tanımlanmış süreçleri kaliteli ve uzun süreli kaynak sağlamayı hedeflemiştir.

Dönemsel Kaynak Sağlama

Dönemsel Kaynak
Sağlama

HR Thema, IT dışında tüm sektörlerde ihtiyaç duyduğunuz nitelikli insan kaynağının firma ve proje ana yetkinliklerine göre temin edilmesini sağlar. Proje uyumluluğu için ihtiyaç duyulan tüm yetkinlikleri eğitimler ile destekler ve beklenen performans kriterlerine ulaşılmasını sağlar. İhtiyaç duyulması halinde sahadan edinilen bilgilerin işlenerek stratejik raporlara dönüştürülmesini ve performans takibini sağlar.

Alanında uzman nitelikli insan kaynağı


HR Thema olarak, Dönemsel Kaynak Sağlama Hizmeti ile alanında uzman nitelikli insan
kaynağı ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en etkili çözümleri sunmayı hedefliyoruz.


  • Alanında 20 yıllık iş tecrübemiz ile değişen ve gelişen iş dünyasının taleplerini doğru anlıyoruz,

  • 25 kişilik uzman işe alım ekibimiz ile ise size özel proje ekipleri kuruyoruz ve hızlı çözüm üretiyoruz,

  • Yıllık 1.000+ orta ve üst düzey nitelikli işe yerleştirme, 14.500+ mülakat, 220.000+ CV taraması gerçekleştiriyoruz,

  • Türkiye’nin en seçkin 120+ şirketinde, 450+ BT profesyonelimizi müşteri yerinde görevlendiriyoruz.

  • BT ekosistemimiz içinde bulundurduğumuz 600+ danışmanımız ile projelerinize kaynak sağlamada efektif çözümler sunmaktayız.

  • BT’de sahip olduğumuz altyapı ve yazılım alanında dikey uzmanlıklarda 300+ teknoloji başlığında uzman kadrolarımız ile çözüm sunmaktayız.

  • Müşteri projelerinde görev alan çalışanlarımıza yerinde İK Hizmetleri sunan 11 Yetenek Yöneticisi ile çalışan bağlılığını arttırmak amacıyla yıllık 2.000+ birebir görüşme yapılmaktadır.

  • Çalışan bağlılığını arttırmak amacıyla sahadan gelen tüm talepleri ServiceNow ITSM yazılımı üzerinden takip ederek ortalama 1 gün içerisinde çözüm üretiyor ve %95 oranında memnuniyet sağlıyoruz.

Dönemsel Kaynak Sağlama Sürecimiz
Dönemsel kaynak ihtiyacınız için teknik gereksinim analizi yapıyoruz ve sonrasında da kurum iklimini, çalışma kültürünü ve ihtiyaç duyulan kadro detaylarını ekiplerimiz ile analiz ediyoruz.


Belirlenen yetkinlik setleri ve kurum ölçütleri çerçevesinde teknik kadro planlaması yapıyoruz. Kadro oluştururken Opthema Teknoloji’nin geniş danışmanlık havuzundan yaralanıyoruz.


Dönemsel kaynak sağlama hizmeti başladıktan sonra bünyenizde çalışan kaynakların performans takibini düzenli olarak yapıyoruz. Başarı ölçütlerini birlikte belirliyoruz.


Hizmetin kalitesini takip etmek için hem İK hem de Teknik birimlerimizce ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerde olası teknik gereksinimlere ya da İK taleplerine çözüm üretiyoruz.


Dönemsel kaynak sağladığımız projelerde danışmanlarımızın karşılaştığı teknik problemlerde ya da olası gelişim ihtiyaçları için Opthema Teknoloji danışmanlarıyla koçluk ve eğitim sağlıyoruz.

HrThema, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

HrThema Türkiye GAN Küresel İşbaşında
Eğitim Ağı üyesidir.